You Are Here: Home » Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş (Tarihte Biz)  :

Grubumuz 2000 yılının Şubat ayında bir irc sohbet kanalında toplanmıştır. Grubun etkin çalışmaları planlaması ile birlikte Nisan ayı içerisinde gozdem.org sitesi kurulmuştur. İlk aşamasında kullanıcılarına müzik dinletme, sohbet ettirme, şarkı sözleri tanıtımı gibi çalışmaları olmuştur. Ancak yasal değişiklikler ile birlikte bu hizmetlerini kısmıştır. Halen bir çok konuda bilgilendirme amaçlı, sosyal ağlar ile odaklanarak hizmet vermektedir.

Amaçlarımız (Misyonumuz):

Grubumuz yani site yöneticilerimiz ile birlikte aktif zaman dilimi içinde gerçekleşen ve gerçekleşmesi beklenen tüm moda ve yenilikleri, kültürel yenilikleri, haberleri, teknolojik ilerlemeleri ve benzeri bir çok gelişmeleri gerek site üzerinden, gerek sosyal ağlarda, gerekse irc ortamlarında paylaşımlarda bulunarak siz kullanıcılarını bilinçlendirmek ve yönlendirmek.

Hedeflerimiz (Vizyonumuz) :

Mevcut yönetici kadrosunu daha ileriye taşımak ve genişletmek, her geçen günde yeni kullanıcılara erişerek sosyal gruplar ile birlikte etkinlikler düzenleyerek, ülkesine ve milletine bağlı kalarak hizmet vermektir.

 

Gnet Yönetim Olarak;

Saygılarımızla.

Scroll to top