Kara Şafak – Morganville Vampirleri – Kitap 12 Reviewed by Momizat on . Kara Şafak - Morganville Vampirleri - Kitap 12 Yazar: Rachel Caine Çevirmen: Evrim Şolpan Kitabın Türü: Roman, Fantastik, Edebiyat Morganville, vampir ve insanl Kara Şafak - Morganville Vampirleri - Kitap 12 Yazar: Rachel Caine Çevirmen: Evrim Şolpan Kitabın Türü: Roman, Fantastik, Edebiyat Morganville, vampir ve insanl Rating: 0
You Are Here: Home » KİTAP ARŞİVİ » Kara Şafak – Morganville Vampirleri – Kitap 12

Kara Şafak – Morganville Vampirleri – Kitap 12

Kara Şafak – Morganville Vampirleri – Kitap 12

Kara Şafak – Morganville Vampirleri – Kitap 12
Yazar: Rachel Caine
Çevirmen: Evrim Şolpan
Kitabın Türü: Roman, Fantastik, Edebiyat

Morganville, vampir ve insanlardan oluşan sakinleriyle daima tehlikeli bir kasaba oldu. Ama vampirleri yok etmeye kararlı, azılı bir düşmanın istilası altındaki Morganville, şimdi yalnızca tehlikede değil. Tamamen yok olmak üzere…

Draug denen ve vampirlerle beslenen esrarengiz yaratıklar kasabayı işgal ettiğinden beri, Claire Davis ve arkadaşlarının hayatı tam bir kargaşaya dönüştü. Kasaba sakinlerinin çoğu kaçarken Claire, Shane, Eve ve Michael elbette kalıp savaşmayı seçti. Draug’lar bölgenin su şebekesini kullanarak hızla çoğalıyordu. Morganville’in durumu kritikti. Özellikle de, kasabanın kurucusu vampir Amelie, Baş Draug’un ısırığıyla zehirlendiğinden beri.

Claire’le arkadaşları, Amelie’yi iyileştirmenin ve vampirlerle insanların ortak düşmanlarını alt etmenin bir yolunu bulamazsa, Morganville’in bir hayalet kasabaya dönüşmesi işten bile değildi.
-Rachel Caine-

“Morganville Vampirleri”, “Weather Warden” ve “Outcast Season” gibi dünya çapında çoksatar serilerin yaratıcısıdır. Caine, kendisi gibi sanatçı eşi R. Cat Conrad’la birlikte Forth Worth, Teksas’ta yaşıyor.

Clip to Evernote

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top