Limon ve Faydaları Reviewed by Momizat on . Cildi temizler. Su içmek kendi başına vücudunuzu toksinlerden arındırır ama içine C vitamini eklendiğinde kanınızdaki toksinler de temizlenir ve cildiniz kızarı Cildi temizler. Su içmek kendi başına vücudunuzu toksinlerden arındırır ama içine C vitamini eklendiğinde kanınızdaki toksinler de temizlenir ve cildiniz kızarı Rating: 0
You Are Here: Home » HABER » SAĞLIK » Limon ve Faydaları

Limon ve Faydaları

Limon ve Faydaları

Cildi temizler. Su içmek kendi başına vücudunuzu toksinlerden arındırır ama içine C vitamini eklendiğinde kanınızdaki toksinler de temizlenir ve cildiniz kızarıklıklardan ve ince çizgilerden kurtulur.

Solunum problemlerinize yardımcı olur – Eğer solunum yollarınızda probleminiz varsa, limonlu su sizin için ideal içecektir! Limon, antibakteriyel özelliği sayesinde göğüs enfeksiyonlarından kurtulmayı,öksürüklerin rahatlamasını sağlar.

Beynin ve sinir sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlar.Ayrıca içeriğindeki potasyum sayesinde depresyondan kurtulmanızı, unutkanlığınızı atmanızı ve beyin sisinin ortadan kalkmasını sağlar.

İmmün sisteminizi güçlendirir – Limonun içindeki potasyum kan basıncını düzenler, beyni uyarır ve soğuk algınlığı ile savaşır.

Kilo vermenizi sağlar – Limonlu su içmek yemek yeme isteğinizin önüne geçer, metabolizmanızı güçlendirir ve şişkinliğinizi atmanızı sağlar.

Akşamdan kalmalığı yok eder – Limonlu su midenizi sakinleştirir ve antiseptik işlevi görerek detoks yapmanızı sağlar.

 

 

Clip to Evernote

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top