Grup Yorum konserde coşturdu Reviewed by Momizat on . İSTANBUL - Grup Yorum 'un 4. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirildi. Ücretsiz olarak gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. Gezi İSTANBUL - Grup Yorum 'un 4. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirildi. Ücretsiz olarak gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. Gezi Rating: 0
You Are Here: Home » HABER » Grup Yorum konserde coşturdu

Grup Yorum konserde coşturdu

Grup Yorum konserde coşturdu

İSTANBUL - Grup Yorum ’un 4. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı’nda gerçekleştirildi. Ücretsiz olarak gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı.

Gezi olaylarında hayatını kaybedenlerin resminin bulunduğu dev pankartın açılmasıyla konser saat 15.00′de başlayan konserde Grup Yorum üyelerinin şarkısına aralarında Niyazi Koyuncu, Barış Atay, Ogün Sanlısoy, Erdal Bayrakoğlu, Hilmi Yarayıcı, Erkan Oğur, Hakkı Demircioğlu, Selçuk Balcı, Adile Yadırgı, Ayla Yılmaz, Hüseyin Turan, Tolga Sağ’ında bulunduğu bir çok konuk sanatçı eşlik etti. Öte yandan başına isabet eden gaz fişeğinin yol açtığı yaralanmadan sonra 269 gün komada kalan ve hayata veda eden Berkin Elvan için yazılan şarkı da söylendi. Berkin Elvan için balonlar uçuruldu.

Clip to Evernote

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top