Sezen Aksu gözyaşlarına boğuldu Reviewed by Momizat on . Sezen Aksu Saba Tümer’in programına konuk oldu. Sezen Aksu’nun Saba Tümer’in programına konuk olması Sezen aksu hayranlarını ekrana kilitledi. Uzun bir süredir Sezen Aksu Saba Tümer’in programına konuk oldu. Sezen Aksu’nun Saba Tümer’in programına konuk olması Sezen aksu hayranlarını ekrana kilitledi. Uzun bir süredir Rating:
You Are Here: Home » HABER » MAGAZİN » Sezen Aksu gözyaşlarına boğuldu

Sezen Aksu gözyaşlarına boğuldu

Sezen Aksu Saba Tümer’in programına konuk oldu. Sezen Aksu’nun Saba Tümer’in programına konuk olması Sezen aksu hayranlarını ekrana kilitledi. Uzun bir süredir ekranda görünmeyen sanatçı Sezen Aksu; Saba Tümer’in programında gözyaşlarına boğuldu. Sezen Aksu Saba Tümer’in programına konuk oldu izle…Sezen Aksu Saba Tümer gözyaşlarına boğuldu video izle…İşte Sezan Aksu Saba Tümer programının ayrıntıları…

Ünlü sanatçı Sezen Aksu suskunluğunu Show TV İç Yapımlar Koordinatörü Caner Erdem ve ekibi tarafından hazırlanan “Saba Tümer İle Bugün” programında bozdu.

Uzun süredir ekranlara çıkmayan Minik Serçe’yi ikna etmeyi başaran Saba Tümer büyük bir televizyonculuk başarısı daha gösterdi..

Stüdyo evini Saba Tümer’e açan Sezen Aksu, hakkında bütün merak edilenleri cevapladı..

Sezen Aksu’ya bu hayatta kaybettiklerini hatırlatan Saba Tümer de göz yaşlarına hakim olamadı ve birlikte duygusal anlar yaşadılar.

Minik Serçe, kaybettiği Onno Tunç, Adile Naşit, Aysel Gürel ve Meral Okay’a duyduğu özlemi şu sözlerle anlattı.

”Düğün ve cenaze işte.. İşte hayat böyle birşey. Elbette ki çok özleyeceğiz, unutmamız söz konusu değil. Ama neticede herkesi bekleyen malum son er ya da geç hepimizi bulacak.  Çok kıymetli zamanlar paylaşmışız, birlikte üretmişiz. Yapacak bir şey yok. Ya çakacağız bir gün bütünüyle, ya da çakana kadar böyle gözümüzün yaşı akacak. Olgun olacağız, neticede çok farklı birşey değil. Bugün yanına düşen yarın sana düşüyor.”

Saba Tümer’i stüdyosunda ağırlayan Sezen Aksu’nun programdaki konuşmalarından kısa bir kesiti haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Clip to Evernote

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top