Cicişler tangam style ile ortalığı karıştırdı Reviewed by Momizat on . Atilla Taş'ın Gangnam Style şarkısını Yam Yam Style olarak Türkçeye uyarlaması ve ilginç dansının ardından şimdi de cicişler olarak bilinen Esra Ceyda kardeşler Atilla Taş'ın Gangnam Style şarkısını Yam Yam Style olarak Türkçeye uyarlaması ve ilginç dansının ardından şimdi de cicişler olarak bilinen Esra Ceyda kardeşler Rating:
You Are Here: Home » HABER » MAGAZİN » Cicişler tangam style ile ortalığı karıştırdı

Cicişler tangam style ile ortalığı karıştırdı

Atilla Taş’ın Gangnam Style şarkısını Yam Yam Style olarak Türkçeye uyarlaması ve ilginç dansının ardından şimdi de cicişler olarak bilinen Esra Ceyda kardeşler Gangnam style şarkısına oldukça ilginç bir klip çekti. Tangam style izle!

Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşler, meşhur seksi videolarına bir yenisini daha ekledi.
Kardeşler bu kez de gangnam style, şarkısını Tangam style olarak yorumladı! Esra Ceyda kardeşler Gangnam Style’a  tangalı bir klip çekti. Klibin adına da Tangam style ismini verdiler.

Ciciş Kardeşler Esra ve Ceyda Aksoy son günlerin popüler şarkısını kendi yöntemleriyle yorumladı.

Dünyayı kasıp kavuran Gangnam Style şarkısı ve dansının yankıları sürmeye devam ediyor. Atilla Taş’ın YamYam Style şarkısının ardından bu seferde Cicişler Esra ve Ceyda kardeşler ‘Tangam Style’ şarkısı yapıp video paylaştılar.

 

Clip to Evernote

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top